wtorek, 3 lutego 2015

Nie mam w co grać

Witam, tu Kamil7715 i krótki felieton, a może tylko informacja?

Wstaję rano.  Idę zjeść śniadanie. Myję zęby. Ubieram się. Idę przed komputer i mówię sobie: "Kurczę, nie mam w co grać!".
Fajnie jest dostać 8 gier w jednym momencie. Fajnie. Tylko kiedy ja to mam przejść, jak dochodzą jeszcze nowe?! Jakie są przyczyny mojego syndromu?

Kobieta: Nie mam się w co ubrać – Mężczyzna: Nie mam w co grać
http://demotywatory.pl/3766883/Kobieta--Nie-mam-sie-w-co-ubrac by zigi16

1. Limitowany Internet.
To niewątpliwie jedna z największych przyczyn mojego syndromu. Co mi po tym, że mam ok. 20 gier na Steamie, skoro pobierać je mogę tylko w nocy (nocny transfer)? Muszę wstawać o 4-6 nad ranem żeby coś pobrać. A ja chcę wtedy spać!!! Poza tym nie mogę za dużo grać multi.

2. Steam i to co wyżej.
Ja nie mogę, nie dość, że mam limitowany internet, to Steam nawet w dniu premiery danej gry KAŻE mi pobrać 8 GB łatek. -_-. Przynajmniej moje GTA:SA nie jest na Steama ;-).

3. Za dużo gier nowych i gier do przejścia.
Pomimo, że ostatnio do mojej biblioteki doszło kilkanaście gier, to nie mam w co grać. Moją sytuację przedstawia obrazek powyżej.


Morał? Nie kupujcie za dużo gier i miejcie stałe łącza internetowe ;-).

Ok, to na tyle. Hej!

P.S. Wafeg, specjalnie wstanę o czwartej i ściągnę tego patcha do LOTF :D.

2 komentarze :

 1. A teraz wyobraź sobie, że masz oba problemy na raz. Nie mam w co się ubrać i nie mam w co grać :)
  Też mam limit danych z neta i też kiedyś cierpiałam podobnie jak ty, ale wykupiłam po prostu większy pakiet. Jak masz 50GB do pobrania miesięcznie... zazwyczaj zostaje conajmniej 10. Jest to oczywiście kosztem nocnego tranferu, którego już nie mam, ale wydaje mi się, że to lepsze rozwiązanie.
  Staram się jakoś ograniczać ale jest strasznie ciężko. Nie dość, że duży wybór to jeszcze jest sporo darmówek. Osobiście mam w swojej kolekcji kilka gier które tylko odpaliłam by sprawdzić czy działają, a potem... leżą zakurzone. A obiecywałam sobie, że zacznę w nie grać. I nie chodzi o to, że są kiepskie tylko zawsze coś odciągało od nich moją uwagę.
  Pozdro.
  http://dziennikidestiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam za dużo gier na kupce - kilkadziesiąt na Steamie, kilkadziesiąt pełniaków z CD-ACTION, kilkanaście pudełkowych... a i tak gram w starocie, które już kiedyś przeszedłem :P Ale niech się zbierają, kiedyś na pewno z nich skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]