niedziela, 8 marca 2015

Grające Damy - Mini-konkurs!

Witam! Dziś jest niedziela 8 marca, czyli... Dzień Kobiet! Jednak nie będą to "zwykłe" życzenia, ale - jak widzicie - też konkurs. Zapraszam do rozwinięcia :)


Ale najpierw życzenia - każdej damie, milordce, kobiecie i dziewczynie życzę wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, hajsu i wszystkiego co najlepsze!

A teraz mini-KONKURS:
Niestety - sorry panowie, ale to konkurs tylko dla pań. Na Nas przyjdzie czas kiedy indziej ;)

Co trzeba zrobić? Bułka z masłem! Wystarczy napisać w komentarzu pod tym postem w co aktualnie gracie, co oglądacie (film/serial) i co aktualnie czytacie. Jeśli jednak, np. nie lubicie czytać możecie napisać tylko co oglądacie  i w co aktualnie gracie. Do każdego przykładu trzeba również dopisać co Wam się w danej grze/filmie/serialu/książce podoba, a co nie(najlepiej w jednym zdaniu). No i jeszcze link do Waszego bloga.  I to tyle!

A jaka jest nagroda? Wydaje mi się, że o wiele bardziej korzystna, bo nagrodą jest... podawanie linków w każdym poście przez miesiąc! Czyli dokładnie do 8 kwietnia.

Do kiedy trwa konkurs? Konkurs działa na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", bo tylko linki do trzech pierwszych blogów będą podsyłane.

Organizatorem konkursu jest blog Lords of the Gaming. Wszelkie pytania i sugestie możecie pisać w komentarzach.

Weźmiecie udział? Jeszcze raz - wszystkiego najlepszego! ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]