poniedziałek, 1 lutego 2016

Avengers Assemble!

Witam!
Stało się! Pierwszy mój oczekiwany tytuł 2016 roku w końcu wpadł w moje ręce wraz z małym bonusikiem w postaci figurki. Sorry AC: Syndicate, będziesz musiał jeszcze trochę poczekać ;)












4 komentarze :

 1. Ja na twoim miejscu wzięłabym AC :) Ale jak wiesz nie przepadam za grami lego.
  Mam dla ciebie rozkminę: po maturze chce sobie kupić nowy sprzęt i zastanawiam się co do gier będzie lepsze laptop czy stacjonarny? Laptopa mam ledwie zipiącego, a chciałabym dobry sprzęt, może nie za 10 000zł, ale taki który udźwignie najnowsze gry. Teoretycznie cenowo wychodzi mi na to samo, więc mam zagwostkę. Doradziłbyś mi jakoś?
  Pozdro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie jakoś ten nowy Asasyn nie przyciągnął za bardzo, sam nie wiem czemu. W Unity mi się lepiej grało, a biorąc pod uwagę fakt, że LEGO Avengers to sequel do mojej ulubionej gry LEGO to po prostu muszę ją ukończyć jak najszybciej.
   Wszystko oczywiście zależy od modelu i wnętrza. Niektóre laptopy przeznaczone głównie do grania są naprawdę dobre, czasami lepsze od komputerów stacjonarnych. Jednak co jak co, ale nie wyobrażam sobie grania na klawiaturze laptopa... Poza tym wydaje mi się, że taki komputer ma też więcej możliwości. Ja specem od tego typu rzeczy nie jestem, jednak uważam, że najlepszym wyborem jest stacjonarka. Mam nadzieję, że jakoś pomogłem ;)

   Usuń
  2. Taa... tyle, że specjalne laptopy do grania trochę kosztują, a mnie zależy żeby zmieścić się w funduszach na ten cel. I jeszcze zależy mi na dużej rozdzielczości monitora czyli 17,3 cali, których nie produkują za dużo. To właśnie bardziej przekonuje mnie do stacjonarnego, bo będę mogła sobie wybrać dobry monitor, może nawet z większą rozdzielczością. No cóż mam jeszcze trochę czasu, będę się orientować po sklepach :)

   Usuń
  3. No to w takim razie stacjonarka będzie najlepszym wyborem :)

   Usuń

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]