niedziela, 25 października 2015

Koniec przerwy i gry, czyli garść informacji

Witam Was po przerwie!
Oficjalnie oznajmiam, że wróciłem z wyjazdu i posty znów zaczną się pojawiać. Za niedługo wychodzi Rise of the Tomb Raider, jednak znając siebie nie przejdę go tak szybko (brak czasu + lubię "lizać ściany" w grach), więc recenzja zbyt szybko się nie pojawi. Nadchodzi również Just Cause 3, jednak na niego poczekam sobie do świąt Bożego Narodzenia, więc recenzja też się zbyt szybko nie pojawi. Podobna sytuacja jest z Assassin's Creed: Syndicate, w którego zagram dopiero pod koniec grudnia.
Do tego czasu mam w planach kilka recenzji (m.in. Birdman, Rayman Legends) oraz zapowiedzianą przeze mnie serię "TOP".
Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje, to piszcie śmiało. Naprawdę zależy mi na Waszej opinii. ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

1 komentarz :

  1. Fajnie, że wróciłeś. Wielu z nas cierpi na chorobę "nie mam czasu" - to wręcz plaga. Z tego co chciałabym u ciebie zobaczyć to chciałabym się dowiedzieć co sądzisz o 7 części Star Wars i thrillerach szczególnie tym najnowszym. Uważasz, że to dobrze że jest wielka reaktywacja czy może lepiej pozostać przy oryginale. W końcu 7 część anuluje praktycznie wszystkie książki i gry. Byłoby fajnie gdybyś powiedział kilka słów na ten temat :)
    Pozdro.
    http://dziennikidestiny.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]