piątek, 24 lipca 2015

Ogłoszenia wakacyjne

Witam i zapraszam do krótkich informacji.


Sprawa jest taka, że... #wakacje. No właśnie. Przepraszam, miało być pełno postów, ale jakoś przez rok szkolny przyzwyczaiłem się, że piszę ich mniej i teraz, w wakacje, kiedy jestem naprawdę rozleniwiony trudno mi się od tego odzwyczaić. Co oczywiście nie znaczy, że straciłem zapał. ;)
Wracając do sedna - w niedzielę wyjeżdżam na wakacje, a wracam dopiero 8 sierpnia, więc do tego czasu nie pojawi się żaden post. Co więcej, nie pojawi się też relacja z Gamescomu, o czym już mówiłem, ale warto powtórzyć.
Niestety - przeglądu sierpnia też nie będzie, ale już teraz mogę Wam powiedzieć, że będzie lepiej, bo wyjdzie m.in. Devil's Third, Rare Replay, Everybody's Gone to the Rapture, Until Dawn, Amikrog, Gears of War: Ultimate Edition, czy Dishonored: Definitive Edition. Jak na sezon ogórkowy to jest moc, co nie? :)
Dobrze to chyba tyle. Dajcie znać jak spędzacie wakacje. Tymczasem wypoczywajcie zdrowo, a my się widzimy już w sierpniu :) Pa!  ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

2 komentarze :

  1. Witam, jestem oceniającą na www.bohater-fikcyjny.blogspot.com. Wasz blog znajduje się w kolejce Leny, która aktualnie nie ocenia, z związku z czym chciałabym przenieść go do swojej kolejki. Jeśli się zgadzacie, prosiłabym o odpowiedź na mojej podstronie, tutaj: http://bohaterka-realna.blogspot.com/p/pytania.html albo na maila cicercumcaulee@gmail.com.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na Everybody's Gone to the Rapture i Amikrog czekam z wypiekami na twarzy. To na pewno będą dobre gry - w dodatku przygodowe/eksploracyjne - mniam! Miłego wypoczynku :)

    OdpowiedzUsuń

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]