środa, 6 stycznia 2016

TOP 3 gry 2015 roku!

Witam!
Rok 2015 już za nami. 2016 już się rozpoczął i kilka ciekawych rzeczy już się wydarzyło. Pora więc na podsumowanie ubiegłych dwunastu miesięcy oraz na oczekiwania względem tych nadchodzących. Startuję z TOP 3 GRY 2015  - zapraszam do moich faworytów tego roku. Nie ma ich za dużo, ale są naprawdę warte uwagi.
#3. JUST CAUSE 3 


DEWELOPER: Avalanche Studios | PREMIERA: 01.12.2015 | PC / XONE / PS4

Just Cause 3 nie jest pod żadnym względem wyznacznikiem fabularnym dla następnych gier. Historia niby jest, ale nikt tak naprawdę nie zwraca na nią zbyt uwagi. W tej grze liczy się tylko i wyłącznie czysta przyjemność z rozgrywki, a w tym aspekcie dzieło Avalanche Studios nie ma sobie równych. Pomimo tego, że animacja lubi sobie czasem chrupnąć, to nowy Just Cause jest przepełniony Easter Eggami, ma świetny świat, system eksplozji, fizykę obiektów, przyjemną grafikę, a przede wszystkim - bawi. Zasłużone trzecie miejsce.#2. MORTAL KOMBAT X


DEWELOPER: NetherRealm Studios | PREMIERA: 14.04.2015 | PC / XONE / PS4 

Nowy Mortal podzielił fanów i graczy na 2 obozy. Jedni są zawiedzeni grą, wytykając krótki i płytki tryb fabularny, nieciekawych nowych bohaterów, „złamany" kod sieciowy, mikropłatności i multum DLC. Drudzy w tym czasie zachwycają się bardzo dobrą oprawą, dbałością o szczegóły, lepszym pod względem techniczny Story Mode, mnogą ilością trybów (Krypta to prawie osobna gra), ciekawymi postaciami, innowacjami, systemem frakcji oraz świetnie wyglądającymi i brutalnymi wykończeniami, zagrywając się w grę w nieskończoność i czekając na kolejne postacie DLC. Ja się zaliczam do tej drugiej grupy. #1. RISE OF THE TOMB RAIDER 


DEWELOPER: Crystal Dynamics | PREMIERA: 13.11.2015 | XONE / X360 (czasowe)

Nowa gra o przygodach Lary wywołała sporo kontrowersji, głównie z powodu czasowej ekskluzywności na konsole Microsoftu. Jednak oprócz tego, nie wiem czy jest cokolwiek do czego mógłbym się bardziej przyczepić. Niby nie ma „dzikiej natury", a polski dubbing mógłby mógłby być lepszy, jednak jest to zwykłe bezsensowne czepianie się. Rise of the Tomb Raider to naprawdę gra świetna z piękną grafiką, wciągającą kampanią, ciekawymi trybami i dobrymi bohaterami. Większych i znaczących wad jest naprawdę niewiele, dlatego właśnie nowy tytuł Crystal Dynamics trafił na zasłużone pierwsze miejsce. A o tym, jak bardzo dobra jest ta gra przekonają się w tym roku gracze kolejnych platform.I jak? Co sądzicie o tej liście? Jaka jest Wasza trójka najlepszych tytułów na ten rok? Wybaczcie, że nie ma żadnych tytułów typu Wiedźmin 3, jednak wszystko jest wyjaśnione w poście, do którego link macie na samej górze, więc jeśli dalej go nie przeczytaliście, zróbcie to jak najszybciej!
A w następnym TOP-ie zobaczycie moje najlepsze filmy tego roku! ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
Recenzja Rise of the Tomb Raider - świetny powrót Lary!

2 komentarze :

  1. Nie grałam, ale słyszałam o nich ;)

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]