sobota, 31 grudnia 2016

Wesołego Roku 2017!

Witam!
Jak się pewnie domyślacie po tytule, chciałbym Wam złożyć noworoczne życzenia. Życzę Wam, aby Wasze marzenia się spełniły, aby udało Wam się wykonać postanowienia. Żeby 2017 rok przyniósł same dobre wieści, abyście grali w same dobre gry oraz abyście oglądali same dobre seriale i filmy. Szczęśliwego Nowego Roku!
A jakie są moje plany na 2017 rok? Na pewno pisać więcej postów (z mniejszym opóźnieniem), ale też chciałbym się bardziej wziąć za promowanie bloga. W 2016 olałem to totalnie i choć wyświetlenia mnie naprawdę satysfakcjonowały, tak progres obserwatorów i komentarzy był minimalny. Chciałbym coś z tym zrobić, ale ile z tych postanowień wyjdzie - nie wiem. Oby jak najwięcej.


Małe info. Postaram się jeszcze w najbliższym czasie napisać recenzję Street Fightera V oraz wziąć się za topki z 2016 i 2017 roku. To tyle. Jeszcze raz życzę wesołego Nowego Roku!

Źródła: http://pl.freepik.com/darmowe-wektory/szcz%C4%99%C5%9Bliwego-nowego-roku-2017-projektu-karty-z-pozdrowieniami-z-projektu-fali_976489.htm

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]