wtorek, 17 czerwca 2014

Recenzja GRY: LEGO MARVEL Super Heroes - Najlepsza gra z serii LEGO?

Recenzja GRY: LEGO MARVEL Super Heroes - Najlepsza gra z serii LEGO?
Autor: Wafeg414
LEGO MARVEL Super Heroes - Najlepsza gra z serii LEGO? Od czasu wydania LEGO Star Wars w 2005 r. gry LEGO nie za bardzo się zmieniły (zmian było dużo... ale czy były takie wielkie...). Czy ta gra jest wyjątkiem? O tym dowiemy się w poniższej recenzji :) [Grałem na PC]

No to minusiki :) Od 1 gry LEGO z 2005 r. nie został usunięty schemat monotonii, który na razie pojawił się w każdej grze LEGO. Ale fani tej serii (tacy jak ja, więc wiecie co to znaczy XD) mogą to pominąć. Ta gra LEGO oczywiście nie była uboga w bugi. Pojawiały się takie jak np. przenikanie przez ściany, że twoja postać stawała się pojazdem (WHAT?) itp. Przejdźmy teraz do rozgrywki. :) Wielkim minusem tej gry jest to, że żadna postać nie ma niezastąpionej mocy. Nawet Magneto może zostać zastąpiony postacią Polaris. Oczywiście, jakby ktoś nie wiedział, wszystkie postacie pochodzą z uniwersum Marvel'a. No i raczej ostatnim minusem jest okropny model jeżdżenia samochodem. Naprawdę, Need for Speed'em by ta gra nie była. Podczas wyścigów NA ULICY mogłeś szybko "sfailować" ten oto wyścig, bo np. jakiś bot jeżdżący samochodem w ciebie uderzy. Achhh... No i jeszcze.... DEADPOOL!
Dla Nowojorczyków, Hulk to zupełnie normalny widok.

Więc teraz plusiki. :) Będzie to pisane szybko i zwięźle, ponieważ jest ich dużo. ;) Pomimo pojawienia się niezastąpionych postaci, wielkim plusem dla gry jest ogrom postaci z uniwersum Marvela. Moimi ulubionymi postaciami w grze jest Iron Man, Czarna Wdowa, Mystique, Loki i Stan Lee :) (Natomiast komiksowymi są Iron Man, Spider-Man, Czarna Wdowa, Hawkeye i.... DEADPOOL!) Drugim plusem jest różnorodność "poboczniaków". Np. raz możemy ścigać się na czas, a raz z kimś. Trzecim plusem jest dodanie "ludzio-botów", które robią coś innego niż tylko krzyczenie i bieganie, tak jak to było w LEGO Batman 2. Kolejnym plusem jest dodanie minimapki w lewym dolnym rogu i to, że większość budynków ma różne tekstury. Za grafikę, można czasem zabić (taka piękna). Czasem sam chciałem pojechać do Nowego Jorku zobaczyć, czy tam też jest tak pięknie <3. Następnym plusem jest dobre odwzorowanie słynnych budowli Nowego Jorku takich jak: Empire Stait Building, Central Park, Baxter Building itp. Grywalność? Zajebi**a! Fabuła też jest niczego sobie... Bardzo komiksowa XD. No i to chyba tyle.... Oczywiście jest jeszcze troszkę więcej minusów i plusów, ale są to drobne szczególiki :P. Zostawiajcie oceny!!!!!!!!!!
Ach, Tony Stark... Jego wieża... I jego.... dziewczyna :D
Zdanie na koniec
LEGO MARVEL Super Heroes - Najlepsza gra z serii LEGO? Od czasu wydania LEGO Star Wars w 2005 r. gry LEGO nie za bardzo się zmieniły (zmian było dużo... ale czy były takie wielkie...). Czy ta gra jest wyjątkiem? Wydaje mi się, że tak, bo podwyższyła poziom gier LEGO.

CZY POLECAM? TAK! TAK! TAK!
Podsumowanie
- stary schemat rozgrywki                                                            + ogrom postaci
- bugi                                                                                          + różnorodność misji pobocznych
- niezastąpione postacie                                                               + ludzie, choć trochę sztuczni
- niewykorzystane postacie                                                          + minimapka
- samochody....                                                                           + tekstury i grafika
                                                                                                  + budowle Nowego Jorku
                                                                                                  + grywalność
                                                                                                  + fabuła


Grywalność: 9/10
Fabuła: 10/10
Audio: 10/10
Grafika: 8/10

OCENA KOŃCOWA: 8+/10
(nie będziemy liczyć średniej itp.[przynajmniej nie ja])
No to pa! :)
3 komentarze :

 1. Ciekawa recenzja..
  Ja jednak nie interesuję się tego typu grami
  :D
  kolorowy-kwiatuszek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to bardzo polecam :) przez tą grę spędziłem 70 dobrych godzin zabawy :)

   Usuń
  2. Fajna recenzja zdięcia też spoko szczególnie ten wieżowiec nie moge doczekać się więcej cecenzji

   Usuń

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]