wtorek, 17 czerwca 2014

Sneek Peek Pokemon Omega Ruby i Alpha Sapphire

gamersyndrome.com
Hej wszystkim tu Keno, a to... jak się domyślacie po tytule (▲▲▲) to jest sneek peek z nowych trailerów dotyczących Pokemon Omega Ruby i Alpha Sapphire. A oto co nowego będzie w re-madzie regionu Hoenn. Gry pokemon Ruby, Sapphire i Emerald zostały wydane 10 lat temu (2004 r.) na konsole Gameboy Advance. Jednak 21 Listopada ma wyjść ich re-made na Nintendo 3DS. (▲▲▲)

Co nowego?

Na początek omówmy pierwszy trailer.  

pokebeach.com
pokebeach.com
                                                           
                                                                               A więc 2 Legendarne Pokemony lądu i oceanu
zostały przebudzone (znowu).  Ale jednak one także dostały re-worka. Te, które widzimy na zdjęciach to ich nowe wersje: Primal Groudon (po lewej) i Primal Kyorge (po prawej). Dostały także nowe charakterystyczne ataki, ale nie mam o nich wiele informacji. Primal Groudon zmienił typ z Ziemnego na Ziemny-Ognisty (i tak zawsze myślałem, że jest też ognistym). Na jego łapach widać grecką literę ''Omega'', która nawiązuje do jego wersji gry. Jego ''symbole'' z oryginalnej  wersji teraz są jakby wypełnione lawą lub ogniem. Primal Kyorge także został zmieniony na bardziej ''ładniejszego'', ale nie zmienili mu typu (bo w sumie na jaki mu mieli zmienić?).  Zyskał kilka nowych wzorów, które teraz bardziej podkreślają jego autorytet i wygląda bardziej królewsko. Na jego ''czole'' widnieje znak Unowna A (''Nikt nie wie co było pierwsze Unowny(takie pokemony literkowate) czy pismo'' - Cytat z jakiegoś odcinka) czyli jakby do znaku Alpha. Jego brzuch na trailerze wydaje się przeźroczysty i widać świecący obiekt w jego buzi.

Myślę, że to wystarczy na dzisiaj. A co jutro? Oczywiście panowie z pierwszego obrazka.

**********
Dedykowane Adrianowi Poniedziałek
**********
Link do traileru: https://www.youtube.com/watch?v=00DyEDmQ83s&index=5&list=PLQWzKIaERirwyaLCHXafULQs4In_FS2WA 9 (tu są pokazane ich oryginalne formy. innego traileru nie daję, bo nie chcę wam spoilerować :*   )
.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]