czwartek, 17 lipca 2014

Recenzja GRY: Saints Row: The Third - Nowy wymiar gangsterstwa!

Witam, tutaj Magik20007 a oto recenzja gry Saints Row: The Third. Gra ta jest ogółem fajna, ale nie obejdzie się bez minusów. Więc zapraszam:

Plusy:
W grze nie brakuje interesujących misji. Gracz bierze udział m.in. w szalonym japońskim programie rozrywkowym, zasiada za sterami czołgu, a także bierze udział w przejażdżce po mieście w towarzystwie tygrysa. W niektórych zadaniach pojawia się możliwość wyboru ich zakończeń - przykładowo w akcji z wieżowcem można doprowadzić do jego przejęcia lub też wysadzenia w powietrze, a jacht wypełniony kobietami lekkich obyczajów zachowujemy albo też odsprzedajemy konkurencji.Saints Row: The Third pozwala również korzystać z wielu zróżnicowanych rodzajów broni, strojów do przebrania, a także pojazdów. Środki zagłady oraz auta są podatne na ulepszanie, w czym specjalizują się specjalne zakłady i warsztaty. Montujemy w nich tłumiki, celowniki laserowe, a także poddajemy wozy wizualnemu oraz mechanicznemu tuningowi. W trakcie postępów w kampanii do naszego garażu trafiają również inne zwariowane pojazdy, wśród których znajdziemy chociażby cybernetyczny czołg czy pionowzlot. W miarę rozwoju wypadków zdobywamy również doświadczenie, które symbolizuje poziom Szacunu – zdobywanie kolejnych poziomów odblokowuje nowe umiejętności oraz ulepszenia, które możemy wykorzystać zarówno do rozwoju własnej postaci, jak i całego gangu.

Minusy:

Niestety ale ta gra nie jest usiana różami. Zdarzają się częste bugi, np. strzelacie z rakietnicy w pojazd wojskowy, a tu po wybuchu policja jest wbita w ziemie połową ciała i cały scenariusz trafia szlag, bo zamiast gry gangsterskiej macie coś rodem z  filmu o zombie. Problemem są również bugi w trybie współpracy, np. mój kolega miał w rękach granatnik i strzelał gdzie popadnie - jego perspektywa - moja perspektywa: stoi jak by się chciał bić a granaty lecą z jego rąk, albo był przypadek kiedy kolega prowadził samochód stojąc na dachu.... 

Zdanie na koniec:
Bardzo polecam Saints Row: The Third - Gangsterska super gierka. Moim zdaniem jest to fajna zabawa, która szybko się nie znudzi.
Ocena końcowa: 8/10

No to żegnam! Do następnej recki!

3 komentarze :

 1. Kiepsko się czyta te zielone litery na białym. Po za tym spoko recenzja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzja jest bardzo interesująca.m
  Supeer
  kolorowy-kwiatuszek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Elo , spoko Recka , czekam na wiecej

  OdpowiedzUsuń

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]