poniedziałek, 21 lipca 2014

Recenzja GRY: Farming Simulator 2013 - Czas na dożynki!

Sieje zamęt: Kamil7715

WItam. Dziś zaprezentuję Wam recenzję Farming Simulator 2013. Powiem słowem wstępu: to najśmieszniejsza gra na świecie! Gra miała swoją premierę 25 października 2012. Jest kolejną grą z serii po Symulatorze Farmy 2011. Ja zacznę od plusów:

Samodzielne zdjęcie okładki :-)
Plusy:
Bugi! Bugi to największy plus w tej grze. Tylko w tym symulatorze, po podłączeniu maszyny możesz wylecieć w kosmos! Najlepiej jest, jeśli grasz online: wszyscy się śmieją :-). Next.
Tematyka. Możesz wczuć się w rolnika, który nie zna co to zima. Dalej.
Mody to jeden z większych plusów. Modyfikacji jest tyle, że nie da się ich policzyć. Ciągniki, kombajny, prasy, mapy, mod paki i inne rodzaje. Bez modów nie ma gry. Następnym plusem jest ekonomia: trzeba płacić za utrzymanie maszyn, zwierząt itd. Kolejnym plusem produkcji Giants Software jest szeroka gama maszyn do wyboru. Podczas, gdy my siejemy np. ziemniaki, a zapomnimy o zbożu, zaczyna gnić i usychać. To jest very fajne. Następną zaletą LS 2013 są misje, za które dostajemy pieniądze. Są też osiągnięcia, np. za bankructwo w pierwszym dniu :-). Kolejnym plusem jest audio. W jednej recenzji napisał ktoś, że audio jest żadne i włączył własną muzykę. Czego gości się spodziewał, że w Ursusie z 1954r. będzie radio? Tak to odgłosy maszyn są OK.Teraz już musimy przejść do minusów:

Minusy:
Typowy Bug
Zdalne sterowanie?
Pomimo tego, że bugi są śmieszne, to czasami denerwujące. Na przykład: Wjeżdżasz w krawężnik, i utykasz w nim, albo wjeżdżasz w płot i aby się z niego wydostać, potrzebujesz ładowacza czołowego.  Następną wadą tej gry jest średni poziom realizmu. Nie ma zimy (ani żadnej pory roku). Do ciągników możemy się teleportować, a podczas kierowania, nasz farmer ręce trzyma przy sobie. Not bad. Jajka zbiera się przez przejście przez kurnik. A szkoda, bo lepsze byłoby np. umieszczenie w tym momencie mini-gierki, albo po prostu trzeba by było przejść między kurami z koszykiem albo pudełkiem, kucnąć i zebrać. Po wyskoczeniu na przejażdżkę w kosmosie, gdy spadamy na pole, nic nie jest uszkodzone (można pobrać Damage Mod.)
Następnym minusem są... niektórzy ludzie na online. Wbijają na twojego serwa i wszystko demolują. Kolejną wadą jest brak komunikacji głosowej online, ale ten problem można rozwiązać poprzez Team Speak 3. Dalej: w grze nie ma żyta i owsu! To jest straszne!!! Z rury kombajnu nadal leci jakiś proszek, zamiast porządnego strumienia ziarna. To wkurza. Następnym minusem jest taka sobie grafika. Po trailerze Farming Simulator 2015 widać, że będzie przepiękna grafika, nie to co teraz. Model jazdy jest taki realistyczny, jak cała reszta. Ciągniki, kombajny itd. zachowują się jak mydelniczki na kołach.

Czy polecam? Tak, ale tylko dla interesujących się rolnictwem. Inni grę porządnie zhejtują. Ja co prawda, zacząłem się interesować farmerstwem po zakupie Symulatora Farmy 2011, ale nie wiem jak Wy. W każdym razie ja polecam.

Podsumowanie:
+ śmieszne bugi                                                                        - denerwujące bugi
+ audio                                                                                    - niektórzy ludzie na online
+ maszyny                                                                               - brak komunikacji głosowej
+ mody                                                                                   - brak m.in. żyta i owsu
+ ekonomia                                                                             - proszek z rury kombajnu
+ misje
+ osiągnięcia
+ multiplayer

+- grafika
+- średni poziom realistyki


CAŁOKSZTAŁT:7+/10
Grywalność: 7/10
Grafika: 7/10
Audio: 8/10

#######
AUTOR: Kamil7715
#######
KONKURS: http://www.lordsofthegaming.blogspot.com/2014/07/konkurs.html#comment-form
http://lordsofthegaming.blogspot.com/2014/07/konkurs-komunikat.html
#######
FACEBOOK: www.facebook.com/lordsofthegaming
#######
TWITTER: www.twitter.com/lothegamingfp
#######
INSTAGRAM: www.instagram.com/lords_of_the_gaming
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]