niedziela, 7 grudnia 2014

Garść informacji

Wykończył się psychicznie: Wafeg414

Witam! Dziś powiem Wam o kilku zmianach. Najpierw - smutna, bądź dla niektórych radosna wiadomość, a mianowicie taka, że z poufnych powodów (chociaż i tak pewnie niektórzy się domyślą :P) zawieszam serię PRZEGLĄD MIESIĄCA. Więc od teraz jeśli chcecie wiedzieć o premierach to do Kamila7715. :)
Teraz już bardziej radosne wieści (2). Po pierwsze - planujemy zacząc nową, REDAKCYJNĄ serię, czyli po prostu felietony. Już nawet mam pomysł na pierw... sorry, drugi. :) Pierwsze napisał Kamil7715. :P
A po drugie - co dostaliście na Mikołajki? :) Ja to:

Tym samym zapowiadam, że na naszym blogu pojawią się recenzje książek! :) Wiadomość oficjalnie potwierdzona przez admina Kamila7715. :D Najprawdopodobniej też będzie to pierwsza recenzja, no chyba że jakiś redaktor mnie uprzedzi, a nie da się ukryć, że w porównaniu do całej redakcji to ja przeczytałem najmniej książek. :P

PS Recenzje książek będą takie jak recenzje filmów - dosyć rzadkie, a motywem przewodnim wciąż będą gry. Aha, no i na dniach 20, 21, 22, 23 grudnia pojawią się redakcyjne Specjale więc bądźcie czujni! :)

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg414
#######
FACEBOOK: www.facebook.com/lordsofthegaming
#######
TWITTER: www.twitter.com/lothegamingfp
#######
INSTAGRAM: www.instagram.com/lords_of_the_gaming
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]