piątek, 5 grudnia 2014

TEST samochodu z GTA V: Bravado Gresley

Witajcie, tu Kamil7715. Za nie długo wrzucę recenzję FMa i A Bird Story, ale tym czasem otwieram nową serię: testy samochodów z GTA V (wafeg 666 error :D). Dzisiaj przetestuję samochód Bravado Gresley. Jest to samochód z kategorii mid-size SUV.

Wygląd

Auto z zewnątrz jest bardzo ładne. Widać, że jest bardzo upodobnione do Kia Sorento II generacji (moje auto :D), ale realnym odpowiednikiem jet Dodge Durango. W przypadku kół mamy do czynienia z alufelgami. Światła nie są fabrycznie ksenonowe, więc za taką przyjemność zapłacić.


Auto w terenie

Pomimo że SUVy nie są samochodami terenowymi, to powinny sobie radzić w terenie. Nasze Bravado jest testowane w wersji z zawieszeniem ulicznym (fabrycznie montowane jest inne). Podczas jazdy po wyboistej, polowej drodze auto nie podskakiwało, ani przesadnie nie drgało. Gdy jechaliśmy po pagórkowatym terenie, zdarzało się, że auto upadało na maskę i jednocześnie niszczyło kokpit. Próbowaliśmy przejechać przez niezbyt głęboką rzekę. Próba zakończyła się niepowodzeniem - auto zatonęło. Samochód jest średnio podatny na zarysowania - podczas uderzenia w kamień z auta starł się lakier. Lecz podczas  nie zbyt szybkiej jazdy obtarłem się o samochód i nic się nie stało.

Auto na autostradzie

A więc gdy wyjechałem z Sandy Shores wjechałem na autostradę prowadzącą do miasta. Samochód wyprzedał wszystkich. Kilka problemów było przy wyprzedaniu - można otrzeć się o samochód obok. Ogólnie dojechałem bardzo szybko.

Auto w mieście

Bravado Gresley nadaje się do jazdy w mieście. Jest w miarę zwrotny. Jedynie na piętrowych parkingach możemy mieć problemy oraz przy parkowaniu równoległym.

Przyspieszenie

Ten SUV, nie ma co się oszukiwać - do najmniejszych nie należy, ale ma silnik 6 cylindrowy z 6-biegową skrzynią automatyczną i napęd 4x4. Osiąga maksymalną prędkość 163 km/h i rozpędza się do setki w ciągu 5,3 sekundy! Jak na takie wielkie auto to naprawdę dużo.

Hamowanie

Nasz samochód bardzo szybko hamuje. Tyle mogę napisać.

Crash test

Przeprowadziliśmy crash-test. oto wyniki.
a)Uderzenie o mur:
- lekko wgnieciony zderzak po środku,

 b) mocne uderzenie o mur:
- mocno wgnieciony przód,
- uszkodzona maska,
- uszkodzona lewa lampa,
- starty lakier.

c) uderzenie o mały samochód:
- prawa lampa,
- zarysowania,
- wgnieciony lekko zderzak.

d) mocne uderzenie o mały samochód:
- jak wyżej, tylko że nieco gorzej,

Podsumowanie

Podsumowując, Bavado Gresley to takie auto rodzinne, które nadaje się do jeżdżenia zarówno po mieście jak i po niezbyt wymagającym, pagórkowatym terenie.

Całokształt: 8,5/10

+ Przyspieszenie
+ Duży bagażnik
+ Szybki
+ W miarę zwrotny
+ Nie podatny na uszkodzenia...

- ...jeśli mu się tak podoba
- Nieco za duży
- Nie za piękny kokpit,
- Nie kiedy ma za mało mocy.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]