czwartek, 29 stycznia 2015

Hot NEWS: TT Games - zapowiedziano dwie nowe gry LEGO!

Witam! Firma Traveller's Tales i Warner Bros. zapowiedziały nową grę LEGO. Tym razem nie jedną... a 2! Gdyby nie to to bym tego posta nie napisał. :) Zapraszam w rozwinięcie :)


Po kolei - największą niespodzianką jest zapowiedzenie nowej gry LEGO w uniwersum Marvela. Jej nazwa to "LEGO Marvel Avengers" i będzie adaptacją 2 filmów o sławnej grupie Marvela - "Avengers" oraz nadciągający sequel "Avengers: Era Ultrona". Tak więc możemy przewidywać pojawienie się gry na rynku na premierę filmu. Póki co nic więcej nie wiemy. Czekacie? Ja na pewno, bo dla mnie "LEGO MARVEL Super Heroes" było najlepszą grą LEGO. :)

Zapowiedź dwóch nowych tasiemców w tym samym czasie - tego jeszcze nie grali! Ale i tak zagram :)
Przepowiedziano również LEGO Jurassic World i będzie o trzech filmach z serii Park Jurajski. To było pewne, bo twórcy już nie raz dawali sygnał o tym, że takowa produkcja już powstaje. :) Możemy się jej spodziewać koło czerwca - podczas premiery filmu "Jurassic World" (mam nadzieję, że jednak nie bo 2 gry LEGO w tak krótkim odstępie? nie, nie, nie...). Co do tej produkcji również zbyt dużo nie wiemy, ale niewykluczone że jeszcze dziś dostaniemy więcej informacji. Jak tylko trochę się ich uzbiera postaram się o nich napisać w "Robi się". :) 

Oficjalne logo gry LEGO Jurassic World.

Twórcy chcą stawić czoło tej monotonii i zapowiadają, że 2015 rok będzie historycznym rokiem dla serii gier LEGO. Chcą wprowadzić dużo nowych innowacji urozmaicających rozgrywkę. Zatem czekamy na konkrety, a zobaczymy jak wyjdzie w praniu. 

Oficjalne logo gry LEGO Marvel Avengers. #LEGOMarvelAvengers
Oczywiście, obie gry wyjdą na PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xboksa 360, Xboksa One, Nintendo 3DS, Nintendo Wii U oraz komputery PC. 

Czekacie na konkrety? Ja tak. Po cichu liczę też na zmianę silnika, ale żarty na bok. ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]