środa, 13 sierpnia 2014

Gamescom 2014: Podsumowanie konferencji

Na jednej zasypiał, na drugiej nawet nie próbował, a na trzeciej co chwilę wł. FB: Wafeg414

Witam! Zapraszam Was na artykuł o.... konferencjach na targach Gamescom 2014! Przez najbliższy tydzień może być dużo artykułów o GamesComie (łącznie z poprzednim i tym planuje ok. 4 artykułów, więc czy to dużo sami oceńcie. :P I tak, w gwoli wyjaśnienia - Ubisoft chyba jednak nie ma swej konferencji na GC14 więc wypowiem się tylko o tych pokazach:
1. MICROSOFT
2. SONY
3. EA
Zapraszam!
 Muszę przyznać - Microsft (pomimo tego, że jestem Microsoftowcem) nie zrobił na mnie największego wrażenia (fani Sony, nie cieszcie się tak!). Nie mówię, że ta konferencja była najgorsza, bo taka nie była. Wręcz przeciwnie, dostaliśmy od Amerykanów takie rzeczy jak: nowy zwiastun Assassin's Creed: Unity, gameplay Call of Duty: Advanced Warfare, informację o tym, że Rise of the Tomb Raider będzie czasowym (najprawdopodobniej)  exclusivem na XONE, informację o nowych zestawach XONE oraz trochę informacji o Halo. Oczywiście to wszystko nie było złe, ale d**y nie urywało. Tak na koniec powiem, że konferencja Microsoftu była jedną z 2, które całe obejrzałem (to chyba dobrze znaczy, nie?). Dalej!


Czas na Sony... Mówcie co chcecie, ale według mnie konferencja Sony, spośród tych 3 była najgorsza. Wprawdzie można powiedzieć, że była na tym samym poziomie co Microsoft. Lecz mnie przynajmniej w Microsofcie coś zainteresowało. Pomimo tego, że na konferencji Sony były takie gry (które nie wychodzą TYLKO na PS4) jak: Far Cry 4, Middle-Earth: Shadow of Mordor i Destiny, reszta gier, dla mnie nie była zbyt ciekawa. Jedyne co potem (a może wcześniej) zainteresowało to The Order: 1886,  LittleBigPlanet 3 i Until Dawn. Na reszcie "zasypiałem". Ale jak jesteście ciekawi co tam było możecie zobaczyć. :P Jedziem dalej!


Uhuhuhu! Teraz kolej na EA. To muszę stwierdzić - EA nigdy nie była moim ulubieńcem. A po tym co pokazała na E3... Nawet nie chcę komentować jak dało ciała odgrzewając same kotlety. Jednak na GamesComie pokazało nam kilka konkretów. Widzieliśmy gameplay kampanii z Battlefield Hardline, Dragona Age: Inkwizycja i The Sims 4. Ta konferencja jest moją ulubioną, ale EA jak EA. Chyba dużo gadania o jednej innowacji to frajda dla elektroników. No, ale nic. Pod spodem macie linka do wszystkich zapisów live z tych oto konferencji! Do zobaczenia! I dzięki za przeczytanie! Pa!
ZAPISY LIVE:
KONFERENCJA MICROSOFT 
KONFERENCJA EA
KONFERENCJA SONY
PS. u góry macie link do konferencji sony i trailerów które się tam pojawiły. Taka rekompensata za moją złą opinię o tym pokazie. :P

#######
AUTOR: Wafeg414 
#######
KONKURS: http://www.lordsofthegaming.blogspot.com/2014/07/konkurs.html#comment-form
#######
FACEBOOK: www.facebook.com/lordsofthegaming
#######
TWITTER: www.twitter.com/lothegamingfp
#######
INSTAGRAM: www.instagram.com/lords_of_the_gaming
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]