piątek, 29 sierpnia 2014

Hot NEWS: Saints Row: Gat Out of Hell - Dodatek do SR4 ujawniony!

Jest trochę rozczarowany, że to tylko dodatek, a nie pełnoprawna gra: Wafeg414

Witam! Studio Deep Silver opublikowało dziś informacje o najnowszej części serii Saints Row, która będzie samodzielnym rozszerzeniem do SR4 o podtytule Gat Out of Hell. Dodatek ten przeniesie nas do... piekła. Logika twórców nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. :P Warto też wspomnieć, że wraz z premierą dodatku na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC dostaniemy zremasterowaną część SR4 na konsole PlayStation 4 i Xbox One wraz z dodatkiem w pudełku. Poniżej zbiór informacji:

STUDIO: Volition Studios / Deep Silver
WERSJE: PC / X360 / XONE / PS3 / PS4
PREMIERA: 27.01.2015r.

Jeśli chcecie zobaczyć trailer kliknijcie tu. W grze nie zabraknie szaleństwa! Może kupię, ale nie wiem. Nie jestem pewny czy ten projekt nie będzie gorszy od podstawki. Coż, pożyjemy zobaczymy. Ja sie z Wami żegnam! Pa!

PS. Czemu nie ma screenów? Gdyż jest to naprawdę Hot News i w momencie kiedy to piszę nie ma obiecywanego gamepley'a ani nawet screenów. Na razie!

 #######
AUTOR: Wafeg414
#######
FACEBOOK: www.facebook.com/lordsofthegaming
#######
TWITTER: www.twitter.com/lothegamingfp
#######
INSTAGRAM: www.instagram.com/lords_of_the_gaming
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!

1 komentarz :

  1. Saints Row to definicja szaleństwa w grach :D Ukończyłem na PS3 trójkę. Przez pierwsze dwie godziny byłem zawiedziony, ale potem, gdy już wczułem się w ten klimat i przymknąłem oko na niedostatki, bawiłem się super :D

    OdpowiedzUsuń

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]