wtorek, 12 sierpnia 2014

GAMESCOM 2014!

Przygotowuje się do pisania o hitach: Wafeg414

Witam w poście, który będzie opowiadać o dotychczasowych wydarzeniach na GamesComie 2014 w Niemczech w mieście Kolonia. Taki wstęp. ;P GC14 dopiero wczoraj się zaczął a już mamy garść interesujących trailerów! Zaczynamy!
No to zaczynamy! GC14 otwarł pokaz najnowszej gry studia Sledgehammer Games / Activision - CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE. Dowiedzieliśmy się co nieco o trybie multiplayer, który - muszę przyznać - prezentuje się bardzo dobrze. No ale wiadomo jak jest na trailerach trybu multiplayer - najczęściej są one wyreżyserowane. Ale i tak prezentuje się dobrze. :D Dalej!
CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE

Dostaliśmy również kilka innych trailerów, np. Dead Island 2, Metro Redux, Toy Soldiers: War Chest, Mortal Kombat X. Lecz skupię się tylko na niektórych. Lecimy!

DEAD ISLAND 2:
Po E3, w końcu dostaliśmy trailer, który nie jest animacją i przedstawia nam fragment rozgrywki. Szczerze? 1 trailer tak mnie zniechęcił do tego tytułu, że nawet nie chciałem go umieszczać w hitach GC14 (będą one najprawdopodobniej w ten piątek i szykuje dla Was ok. 26 gier + nowości przepowiedziane na GC14! czekacie?), lecz po tym trailerze nadrobił u mnie trochę strat. :D
DEAD ISLAND 2

MORTAL KOMBAT X:
Od NetherRealm wprawdzie dostaliśmy tylko trailer o jednej postaci, ale raczej fani serii będą się mogli nim zadowolić, zwłaszcza, że mamy jedną osobę w redakcji, która lubi Mortal Kombat (nie wiemy czy tą odsłonę kupi). Ale pamiętajcie! To jeszcze nie koniec GamesComu! Gra jak najbardziej znajdzie się w hitach GamesComu. :D Dalej!
MORTAL KOMBAT X

METRO REDUX:
Deep Silver ujawniło nam kolejny trailer swojej 2 produkcji - Metro Redux. Pomimo tego, że gra mnie nie zbyt interesuje, trailer ujawnił nam kilka ciekawych informacji co do np. silnika gry itp. Taki techniczny trailer. ;P A zegar tyka. Premiera już niedługo! Chyba ci co na tę grę czekają mają już przygotowane portfele, nie? Dalej! A poniżej macie link do trailera.
METRO REDUX

F1 2014:
Codemasters Software, w-g mnie tegoroczna produkcja tego studia nie będzie miała zbyt wielkiej przyszłości, ponieważ tegoroczna konkurencja jak The Crew, czy Forza Horizon 2 po prostu - miażdży ten tytuł. Oczywiście, to moje zdanie, nie patrzyłem na popularność. Ale nawet ci co powyższą konkurencję mają w głębokim poważaniu (jeśli mogę tak powiedzieć) i są zwolennikami swojej "formuły" lub są zwolennikami i FH2, i The Crew, i F1 i wszystkie te gry planują zakupić (lub spiracić jak to na Polaków przystało, hue, hue) mają swój trailerek. :D (Wow, ciągle tylko gadam o trailerach, nie? Spokojnie za chwilę się to zmieni :D) Dalej!
 F1 2014

No to tyle o grach! Teraz zajmiemy się przez chwilę konferencjami! :D

MICROSOFT:
Heh... Microsoft. Wszyscy powinni wiedzieć, że jestem Microsoft'owcem (jak mnie szanowny redaktor Kamil7715, nazwał), ale Amerykanie traktują trochę GC jakby był ewentualnością. Większość gier przepowiadają na E3 w Los Angeles (trudno się dziwić, w końcu to ich ojczyzna :P), a na GC pokazują tylko jakieś pozostałe tytuły, by na GC nie być takim gołym i gorszym w stosunku do Sony. Czy w tym roku będzie tak samo? Czy Microsoft będzie mieć do zaoferowania jeszcze jakieś ciekawe tytuły? Zobaczymy. Konferencja Microsoftu dziś o 14:00.
MICROSOFT

SONY:
Ach... Sony. Nie zdziwcie, się jeśli będą tu teksty typu "Macie trailer i się cieszcie!", bo skoro fani Sony piszą o Microsofcie nie najlepiej to nie oczekujcie, że ja będę lepszy. No, ale to trzeba przyznać - z Microsftu, Nintendo i Sony, to właśnie Sony na Gamesomie podaje nam największą i najciekawszą porcję nowych tytułów (czemu, akurat Sony???). Czy w tym roku też tak będzie? Czy Sony w tym roku znów pobije Microsoft i Nintendo? Zobaczymy. Konferencja Sony dziś o 17:00.
SONY

EA:
Na E3, EA nie zrobiło dobrego wrażenia. Pomimo bardzo dobrze zapowiadającej się FIF-y 15, wieści o wskrzeszeniu niektórych serii to i tak Elektonicy się nie postarali. Teraz nasuwa się pytanie - czy na GC14 będzie tak samo? Na pewno EA zrobiło krok w dobrą stronę, że przesunęła premierę gry Battlefield Hardline na 2015, ale czy to wystarczy aby przerwać złą passę i na nowo zainteresować graczy? Raczej nie, ale kto wie jakie transformacje przejdzie najnowszy BF, aby nie być tak podobnym do BF4. Na pewno dowiemy się nieco więcej o FIF-ie 15 (ciekawe dlaczego? ten kto zgadnie dostanie 100 pkt. do konkursidła :D ) i mamy nadzieję, że dowiemy się nieco więcej o "grach-widmach" (jak ja to nazywam :P ), czyli Mass Effect 4 lub Mirror's Edge 2. Czy tak będzie? Czy EA w końcu pokaże coś co chwyci serca graczy (nie licząc nowego Dragon Age'a :P )niczym Wiesiek 3, AC: Unity czy The Division? Zobaczymy. Konferencja EA jutro (13 sierpnia) o 08:00 rano.
EA

No i to tyle o konferencjach! Czemu nie było nic o konferencji Ubisoftu? Bo mam taki kaprys. :P A na serio to nie znalazłem żadnego materiału o takowej i nawet nie wiem czy w ogóle taka będzie. Ale wątpię, żeby Ubi zrezygnowało z kolejnej widowiskowej konferencji, w której zawsze robi największe show i gracze patrzą na nią z opadniętą koparą. No, ale póki co to na tyle o GC14! Pojawi się jeszcze jeden materiał o jego hitach, podobny do hitów E3 Kamila7715, ale gier będzie znacznie więcej! Ok. 26 gier... + NOWOŚCI! :D Dziękuję za przeczytanie i do hitów! Już zapraszam! Papa!
A jednak NINTENDO będzie... Miałem wątpliwości :P

#######
AUTOR: Wafeg414 
#######
KONKURS: http://www.lordsofthegaming.blogspot.com/2014/07/konkurs.html#comment-form
#######
FACEBOOK: www.facebook.com/lordsofthegaming
#######
TWITTER: www.twitter.com/lothegamingfp
#######
INSTAGRAM: www.instagram.com/lords_of_the_gaming
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]