piątek, 8 sierpnia 2014

Z OSTATNIEJ CHWILI: POKEMON OMEGA RUNY & ALPHA SAPPHIRE!

Hej wszystkim tu, Keno
I to jest nowy sneak peek z Pokemon OR i AS! Tak, 3 mega ewolucje zostały potwierdzone :D
Bez zbędnych wstępów zapraszam do czytania ich charakterystyk:

Mega Altaria:
Altaria to silny defensywny pokemon, który ma także dość dużo special-ataku. Mega Altaria ma typ Smok/Wróżka oraz umiejętność Pixilate (pol. Wróżkonizacja (?) ). Umiejętność Pixilate zmienia ataki typu Normalnego na ataki typu Wróżka. Widać, że Mega Altaria przybrała dużo puchu, który na pewno doda jej wiele do obrony (tak jak w przypadku Furfrou). Więc jeśli połączymy Mega Altarie z atakami Cotton Guard (pol. Wełniana Tarcza), który ogromnie zwiększa ochronę i atak Roost (pol. Grzęda), który leczy pokemona, to Mega Altaria Będzie nie do pokonania.

Mega Lopunny:
Lopunny jest szybkim pokemonem królikiem, który może być naprawdę śmiercionośny. Mega Lopunny dostaje nowy typ, a mianowicie będzie typem Normalny/Walczący. Jej umiejętnością jest Scrappy 
(pol. Sklecony), dzięki której atakami normalnymi i walczącymi atakować pokemony typu Duch. Oprócz tego, że na pewno dostanie bonus to szybkości, nie wiem co więcej o niej powiedzieć.

Mega Salamence:
Salamence był zawsze dość popularnym silnym pokemonem (nawet ja jak pierwszy raz grałem w pokemon Ruby, miałem jednego w drużynie). Mega Salamence nie ma potwierdzonych typów ale przypuszczam, że będzie tak jak kiedys typem Smok/Latający. Jego nową umiejętnością jest Aerilate (pol.Napowietrzanie), czyli że zamienia ataki typu normalnego w ataki typu powietrznego. Na sam rzut oka widać, że pokemon będzie bardzo szybki (już widzę ludzi, którzy dają mu atak Agility (pol. Zręczność), który znacznie zwiększa szybkość), i możliwe, że będzie miał trochę podwyższone statystyki ataku. W mega ewolucji trochę bardziej przypomina swoje poprzednie ewolucje.

No, to chyba na tyle, do zobaczenia w następnym poscie!

P.S. Jutro (9 sierpnia) wyjeżdżam do lasu i nie gwarantuje, że będą jakieś posty.

 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]