piątek, 19 czerwca 2015

E3 2015: Forza Motorsport 6 | Need for Speed (2015) - Aktualizacja #1

Witam!
Tak jak powiedziałem - dzisiaj typowo sportowo. Znajdzie się tu ktoś chętny na nową Forzę i reboot serii NFS? :) Zapraszam.


FORZA MOTORSPORT 6


DEWELOPER: Turn 10 Studios
WYDAWCA: Microsoft Studios
PLATFORMY: XONE
PREMIERA: 18.09.2015r.

 Nikt się nie spodziewał nowej Forzy Motorsport tak szybko. Ba! Nikt się nie spodziewał tak szybko nowej Forzy w ogóle! Ale czy warto narzekać? Raczej nie!
 Wszystkie innowacje poniżej wymienione dotyczą tylko serii Motorsport, więc nie bierzemy pod uwagę podserii Horizon. Tak na marginesie.
 W "piątce" (choć grafika była świetna, btw: tutaj pewnie poprzeczka będzie podniesiona jeszcze wyżej) wielu osobom brakowało wyścigów w nocy oraz zmiennych warunków pogodowych. W "szóstce" tych rzeczy nie zabraknie! Pojawi też się coś w stylu "kałuż 3D", czyli bardziej system przez, który kałuże przypominają bardziej te prawdziwe. Niby szczegół, ale na pewno nie jednego miłośnika motoryzacji i gier ucieszy. Na pewno ucieszy, bo gra ma działać w 1080p i 60 klatkach na sekundę co na pewno dostarczy nam maksymalnych przeżyć.
 W grze pojawi się podwójny ekran dla dwóch graczy, więc będziecie mogli zaprosić swojego kumpla, aby razem się z nim pościgać. W trybie multiplayer zawalczymy z 24 zawodnikami w jednym meczu, a w naszym garażu będzie się znajdować ponad 450 nowych i odświeżonych samochodów (z nowym Fordem GT na czele), a ze sztuczną inteligencją i rywalami pościagamy się w 26 lokacjach - oczywiście, tras będzie znacznie więcej. Oczywiście nie zabraknie też słynnych Drivatarów!
 I jak? Wyskoczyliście z kapci? Bo nowa Forza zapowiada się świetnie dla fanów gatunku!
 EDIT: Oficjalnie potwierdzono brak Jeremy'ego Clarksona w nowej Forzie. Tęsknicie?NEED FOR SPEED (2015)

DEWELOPER: Ghost Games
WYDAWCA: Electronic Arts
PLATFORMY: PC / XONE / PS4
PREMIERA: 03.11.2015r.

 Teraz przenosimy się w trochę inne klimaty, bo choć dalej są samochody to teraz mamy do czynienia nie z wyścigówką w zamkniętych trasach, a z kolejną odsłoną (a właściwie jej rebootem) kultowej serii, która rozgrywa się w otwartym świecie. Proszę państwa, oto reboot Need for Speed!
 I choć każdy pewnie wolał Underground 3 to reboot wygląda całkiem obiecująco. Świat (Ventura Bay) w reboocie ma być dwa razy większy niż w NFS: Rivals, a poruszać się po nim będziemy w stylu sandboksa. W grze pojawi się zaawansowany tuning i (oryginalnie) pościgi policyjne. Rozgrywka kładzi bardzo duży nacisk na prędką i wyczynową jazdę. Ważnym aspektem jest również utrzymywanie reputacji w mieście u najlepszych kierowców biorących udział w nielegalnych wyścigach.
 W grze będzie aż 5 trybów gry! Jeszcze nie wiemy jakie dokładnie, ale możemy oczekiwać, że nowy NFS przyniesie nam kilka godzin dobrej zabawy. Irytuje aktualnie tylko wymaganie stałego połączenia z internetem, ale mamy nadzieję, że jednak nie będzie to konieczne. W produkcji studia Ghost Games dostaniemy również nowy system kustomizacji pojazdów, który będzie (jak mówią twórcy) "odzwierciedlał twój charakter". Zero szczegółów, ale brzmi intrygująco jak nic! Gra również będzie działać na silniku EA Frostbite, więc możemy oczekiwać bardzo ładnej grafiki i świetnego systemu zniszczeń, który głównie cechuje ten silnik.
 Ale co to wszystko kiedy wystarczy spojrzeć na materiały z gry i choć jest to odnowienie serii to czuć KLIMAT starych NFS-ów! I mówi to osoba, która grała pobieżnie tylko w jedną część NFS (chyba Underground)! Dlatego jeśli jesteście fanami samochodów to tytuł must-have! Ja niestety sobie odpuszczę, bo mam ważniejsze tytuły, a i samochody to niekoniecznie to co mnie interesuje (chociaż i tak bardziej niż sportówki EA...).


Czekacie na którąś z tych gier? Dajcie znać! Widzimy się już jutro z kolejnymi grami z E3! ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]