niedziela, 28 czerwca 2015

Plan na wakacje!

Witam!
Od soboty mamy wakacje (jakby się uprzeć to nawet w piątek), więc możecie się domyślać, że w wakacje będzie więcej postów. Zapraszam do mojego planu na najbliższe dwa miesiące!
PS. Kto zauważył nowy banner? :) Autorstwa Keno. 

We wtorek oczywiście będzie przegląd miesiąca na lipiec, więc nie musicie się obawiać ;)
W wakacje planuję zrobić recenzję Five Nights at Freddy's 3, Mortal Kombat X i LEGO Jurassic World. Aha, no i ukończyłem Raymana Legends. :) Będę mieć dużo czasu pomiędzy wypadami i pracą, więc na pewno recenzje się pojawią. Mam również co jakiś czas urządzać sobie seansy filmowe. Na celowniku mam "Birdmana" (z tego recenzja na pewno będzie), trylogię "Jurassic Park", film "Słaby punkt" i na pewno coś się wymyśli. Z premier czekam na Ant-Mana i niestety tylko tyle jeśli chodzi o wakacje. 
Planuję również zacząć czytać więcej książek (wcześniej byłem zasypany przez lektury :p), m.in. Assassin's Creed: Pojednanie i Magiczne Drzewo: Gra. Oprócz tego normalne przeglądy.
W porównaniu do poprzedniego lata trochę słabo. Jak to planuję uzupełnić? Różnymi zapowiedziami gier! Niestety - nie będzie relacji z GC 2015, bo akurat wtedy jadę na wakacje, ale postaram się zrobić relację z innej imprezy - Meet-Up 2015, ale... nic nie wiadomo. Nawet nie wiem czy tam się w ogóle dostanę...
I tak wygląda mój plan na wakacje na tym blogu! Będziecie nas śledzić? :D  ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

3 komentarze :

 1. Życzę Tobie udanych wakacji ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  Twój blog nadal znajduje się w kolejce Leny ocenialni wspolnymi-silami.blogspot.com, która powstała z fuzji Niebieskim piórem, Ocen opowiadań, Ostrza krytyki i Shiibuyi. Nie posiadasz odnośnika do ocenialni W-S na swoim blogu. Prosimy go dodać.Jeśli w ciągu 10 dni nie dostaniemy odpowiedzi w kwestii tego, czy nadal oczekujesz oceny oraz odnośnik nie zostanie dodany, wystawimy odmowę. Czekam na odpowiedź na podstronie:

  http://oceniajaca-forfeit.blogspot.com/p/pytania.html

  OdpowiedzUsuń

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]