niedziela, 21 czerwca 2015

E3 2015: Just Cause 3 | For Honor | South Park: The Fractured but Whole

Witam!
Oto ostatni post z E3 (jutro będzie podsumowanie), a z racji, że pominąłem dosyć dużo ważnych gier (Horizon, Gears 4, Halo 5, Yoshi's Wolly World, nowy Hitman, Unravel, Kingdom Hearts 3) w ostatnim poście będą aż 3 gry! Także zapraszam! :D


JUST CAUSE 3


DEWELOPER: Avalanche Studios
WYDAWCA: Square Enix
PLATFORMY: PC / XONE / PS4
PREMIERA: 2015

 Jak już pisałem - 2 gra Avalanche Studios to Mad Max, która czerpie dużo patentów z różnych gier m.in. serii Just Cause. Trzecia odsłona zapowiada się wybuchowo!
 Na tonę innowacji nie możecie liczyć, ponieważ deweloperzy sugerują się zasadą "więcej i lepiej". Jednak kilka nowości się znajdzie - twórcy ulepszyli linkę dzięki, której Rico będzie mógł przemieszczać się jeszcze szybciej, a także łatwiej demolować otoczenie. W grze jednym z ważniejszych aspektów będzie fizyka, która pozwala podnieść dany przedmiot i rozpocząć ciąg rozpierd*chy.
 Tak jak mówiłem - Just Cause 3 nie różni się za bardzo od poprzedniczek (oczywiście wiadomo - większy świat, lepsza grafika, ciąg dalszy fabuły itp. itd.) to chyba jednak lepiej - bez eksperymentów, czyli wiadomo czego się spodziewać. Fani serii pewnie będą zadowoleni, a ja wiem jaki prezent sobie sprawię w grudniu. ;)


FOR HONOR

DEWELOPER: Ubisoft Montreal
WYDAWCA: Ubisoft
PLATFORMA: PC / XONE / PS4
PREMIERA: 2016

 Nowe IP od Ubisoftu?! Inne niż Assassin's Creed?! Dobra koniec przytyków. Zwłaszcza, że For Honor wygląda bardzo ciekawie - jak Dark Souls online, co jest raczej komplementem niż obrazą... chociaż możemy szykować się na downgrade. Dobra, teraz już na serio koniec żartów.
 Osoby, które miały okazję ograć grę na targach wypowiadają się o grze bardzo pozytywnie, własną postać można wykreować za pomocą ośmiu różnych schematów, po dwa na płeć. Po premierze kreowanie będzie bardziej indywidualne - sztywne schematy zostały zrobione na potrzeby dema. Z tego co widzieliśmy na materiale klasy wojowników to rycerz, samuraj i wiking.
 System walki opiera się na trzy pozy (z mieczem po lewej stronie, prawej i nad głową), a pojedynki przypominają te z gry Nidhogg, co wzbogaca grę o aspekty taktyczne.
 Jeden z przycisków na padzie odpowiada też za Breaker'a, czyli przełamanie obrony przeciwnika, a także zrzucić go z krawędzi.
 Tryb dostępny w demie polegał na szarżowaniu dwóch drużyn przeciwko sobie (wraz z innymi rycerzami po obu stronach sterowanymi przez komputer), a także oprócz walki - przejmowaniu punktów. Za zabicie rycerzy dostało się też kilka bonusowych punktów. Wygrała drużyna, która zdobyła szybciej 1000 punktów.
 Jest to na pewno must-have dla fanów potyczek w sieci, bo gra łączy indywidualne podejście wraz z elementami taktycznymi wszystko w klimacie średniowiecza. Brzmi interesująco? I tak też wygląda! Wszyscy mamy jednak nadzieję, że downgrade'u ani bugów w ilościach hurtowych nie będzie..., ale to w końcu Ubi...

 

SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE

DEWELOPER: Ubisoft San Francisco
WYDAWCA: Ubisoft
PLATFORMY: PC / XONE / PS4
PREMIERA: 2016

 South Park: The Fractururedesemcsdkjfgd... ehh... Nowy South Park to moje największe zaskoczenie tego E3! Nie spodziewałem się sequela tak szybko!
 Co tu dużo mówić. Sequel jednego z najlepszych RPGów tamtej generacji dostaje sequela na PC/XONE/PS4, nad którym czuwają twórcy oryginalnego serialu (więc humor będzie niezmienny). Tym razem jednak przeniesiemy się w klimaty superbohaterskie, humor będzie stał na tym samym poziomie (oby nie niższym), a gameplayem raczej się nie zmieni. Co nie zmienia faktu, że po genialnej pierwszej części już wiem, że nowy South Park to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Oby tylko Ubi nie zawiodło, bo nie wiadomo, czy zmiana studia dobrze wpłynie na serię.. Ale nie bądźmy sceptyczni! South Park, łuhu! :D To był ostatni tego typu post! Podobało się? Chcecie też tak za rok? Na jakie gry czekacie? I pamiętajcie - jutro podsumowanie! :) ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]