środa, 17 czerwca 2015

E3 2015: Konferencje Bethesdy, EA, Ubisoftu, Sony, Square Enix i PCGamer!

Witam!
Nie będę pisać relacji. W tym poście dostaniecie zapisy konferencji powyżej wspomnianych firm. Bez gadania, lecimy!

 


Poniżej macie zapis konferencji debiutanta, czyli Bethesdy (Fallout 4, Doom 4, TESO).Jakie wrażenie na mnie zrobiła? Dosyć duże!


Po MS przyszedł czas na Electronic Arts (Mirror's Edge Catalyst, FIFA 16, Need for Speed [2015], Star Wars: Battlefront [2015]). Nie była zła, ale sportów... zieeeeeeew.Przyszedł czas na Ubisoft (Assassin's Creed: Syndicate, South Park: The Fractored But Whole, For Honor, Tom Clancy's The Division, Rainbow Six: Siege). Oprócz standardowych informacji o nowym AC, The Division, Just Dance i R6 nowością okazał się For Honor, czy sequel jakże udanej gry South Park: The Stick of Truth. Ale ja się pytam - gdzie nowy Rayman i PoP!? I ciekawe czy tylko ja lubię jak prowadzi Tyler :)


Sony (Hitman, Batman: Arkham Knight, Street Fighter V, Uncharted 4). Ich konferencja nie była jakaś przełomowa, powiedziałbym, że nawet gorsza od MS kiedy... aby zaskarbić sobie tłumy postanowili zagrać na fali nostalgii. Remake FF VII, nowy  Shenmue i The Last Guardian? Wszyscy krzyczą z radości!


Po makabrycznej konfie Big N nadszedł czas na show Square Enix (Just  Cause 3, Hitman, Deus Ex: Mankind Divided, Rise of the Tomb Raider), którą obejrzałem do końca... bez ekscytacji, ale i bez ziewania.


I ostatnia konferencja. Specjalnie poświęcona pecetom konferencja PC Gaming Show (Heroes of the Storm, Pillars of Eternity, StarCraft 2, Windows 10 i Xbox One) okazała się niestety porażką. Nudna jak flaki z olejem konferencja odbywała się w małej sali. Na przyszły rok prosimy więcej konkretów, mniej gadania, jakiegoś zaskoczenia... i większej sali.I jak zamierzacie obejrzeć wszystkie konferencje? Która Wam się najbardziej podobała? :) ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]