niedziela, 21 czerwca 2015

E3 2015: Dark Souls 3 | Call of Duty: Black Ops 3

Witam!
Po wczorajszych sportówkach pora na prawdziwe mięsko w postaci nowego CoDa i Dark Souls! Zapraszam!


DARK SOULS 3


DEWELOPER: FromSoftware
WYDAWCA: Namco Bandai
PLATFORMY: PC / XONE / PS4
PREMIERA: 2016

 Kolejna tego typu produkcja, której nikt nie spodziewał się tak szybko, bo odświeżona "dwójka" wyszła już w kwietniu. Dlatego czerwcowa zapowiedź "trójki" niejednego fana Soulsów zdziwiła (tak jak obecność FromSoftware na konferencji Microsoftu). Ale czy warto narzekać? Pora na parzenie kolejnych melis.
 Fani serii nie muszą się obawiać - ginąć w ilościach hurtowych przyjdzie im jeszcze nie jeden raz, ponieważ DS3 to nie będzie ostatnia odsłona serii, a punkt zwrotny w fabule. W trakcie E3 2015 kilku redaktorów miało okazję przetestować tytuł i stylistyką przypomina bardziej świat z Dark Souls, a nie Dark Souls 2 więc jeśli bardziej preferowaliście styl pierwszej części to będziecie zadowoleni.
 Lekko przemodelowana zostanie również walka - podczas wprowadzania ataków będziemy mogli wykorzystywać umiejętności specjalne. Oprócz tego kooperacja będzie teraz maksymalnie do czterech osób, a dostępnych klas postaci będzie dziesięć. Nowych bossów będzie 15, a nowych widoczków zobaczymy zobaczymy 12. Cutscenki będą trwać łącznie 60 minut, bossowie będą bardziej konsekwentnie zmieniać swoje style walki (auć!), zmierzymy się zarówno ze znanymi przeciwnikami jak i nowymi oraz pojawią sie nowe ataki, a także system "Sword Fighting Arts". Jeszcze nie wiadomo na czym ten system będzie polegał, ale do premiery jeszcze trochę czasu.
 I tak wygląda nowe Dark Souls. Za szybko? Czy może już nie możecie się doczekać wyrywania włosów z głowy i napadów złości?CALL OF DUTY: BLACK OPS 3

DEWELOPER: Treyarch
WYDAWCA: Activision Blizzard
PLATFORMY: PC / XONE / PS4 / X360 / PS3
PREMIERA: 06.11.2015r.

 O nowym CoDzie już pisałem trochę przy okazji posta z serii "Robi Się", dlatego ta zapowiedź będzie o wiele krótsza.
 Na E3 2015 skupiono się tylko i wyłącznie na trybie multiplayer. Jest to już druga odsłona Call of Duty, którą robiono przez całe trzy lata, więc twórcy mieli dosyć sporo czasu na dopracowanie swojego tytułu. Oświadczyli ostatnio, że przebieg pracy nad nową odsłoną przebiega dobrze, więc na E3 mogliśmy nawet przetestować kawałek kodu. Opinia jest jednogłośna.
 Nowy CoD to zbiór kilku ostatnich hitów. Fabularnie przypomina Deus Exa, nowa odsłona otrzyma specjalny HUB niczym z Destiny, przemieszczanie się bardzo mocno przypomina to z Titanfall (niektórzy nawet kuszą się o porównania do Prince of Persia), a ogólnymi realiami i zamysłami przypomina Call of Duty: Advanced Warfare - zeszłoroczną odsłonę autorstwa Sledgehammer Games. Co dziwne - Sony wykupiło prawa do marketingu nowego CoDa. CO SIĘ DZIEJE?! FROM U MICROSOFTU, A COD U SONY? O CO CHODZI?!
 I to w skrócie tyle - jeśli chcecie dowiedzieć się więcej polecam udać się do osobnej zapowiedzi lub obejrzeć poniższy materiał. To jak, czekacie?  Ja i tak wolałbym II Wojnę Światową...


Czekacie na coś? :) ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]