środa, 17 czerwca 2015

E3 2015: Sniper: Ghost Warrior 3 | Mad Max

Witam!
Po konferencjach, więc mogę już spokojnie rozpocząć posty o konkretnych grach. Dzisiaj będzie tylko jeden taki post, ale planuję przez następne kilka dni wrzucać takich postów po 2. To co? Nie czekamy tylko przechodzimy do opisów gier z E3!
Dziś - dla sympatyków postapo i snajperów. ;)


SNIPER: GHOST WARRIOR 3


DEWELOPER: CI GAMES
WYDAWCA: CI GAMES
PLATFORMY: PC / XONE / PS4
PREMIERA: 2016

 CI Games ostatnio trzyma się na topie - po średnim Enemy Front wyskoczyło z ofensywą w postaci Lords of the Fallen. Czy następny projekt ich studia będzie na podobnym poziomie? Oby tak, bo Sniper: Ghost Warrior 3 zapowiada się bardzo obiecująco.
 Przede wszystkim czeka na nas o wiele mroczniejszy klimat. Ostatnio modne jest, aby najnowsze shootery były przeniesione w przyszłość. I tej mody doczekała się także seria Sniper: Ghost Warrior. Trzecia odsłona cyklu zabierze nas w przyszłość gdzie trwa "Nowa Zimna Wojna" pomiędzy USA, a Rosją. Podczas przemierzania wschodniej Europy gracz niejednokrotnie użyje najnowszych technologii. Będzie również większy nacisk na skradanie się - często lepsze będzie wyeliminowanie wroga po cichu aniżeli wparowanie na "#YOLOLO". W sumie - jak na snajpera przystało. Będziemy również wpadać w różne pułapki.
 Gra prezentuje się dosyć ładnie - może w końcu nie dostaniemy brzydkiego kaczątka?
 Myślicie, że Polacy i tym razem podołają? Mamy wielką nadzieję. Ale przekonamy się dopiero w 2016 roku.


MAD MAX

DEWELOPER: Avalanche Studios
WYDAWCA: Warner Bros. Games
PLATFORMY: PC / XONE / PS4
DATA WYDANIA: 03.09.2015r.

 Po świetnym "Mad Max: Na drodze gniewu" głód na nową produkcję Avalanche Studios jest jeszcze większy. I wygląda na to, że twórcy dadzą nam całkiem dostojny obiad. Ba! Możliwe, że nawet najemy się do syta!
 Oprawa graficzna to pierwsze co rzuca się w oczy, gdy spojrzycie na materiały z nowej produkcji Avalanche. Grafika wygląda świetnie! Boję się jedynie o monotonię krajobrazu (no bo w końcu jesteśmy na pustyni), ale raczej nie powinniśmy być zawiedzeni, bo w tej grze nie będzie czasu na oglądanie krajobrazu podczas wycieczek. Tu jeździmy przez otwarty świat naszym samochodem - Magnum Opus. Będzie nawalanka i nie tylko. Warto również nadmienić, że system walki przypomina trochę ten z Batmana, ale branża pokazała, że ten patent sprawdza się nie tylko w grach z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej (Śródziemie: Cień Mordoru).
 Oczywiście, nasze kółko jak i samego bohatera będziemy wzbogacać o ulepszenia, a ważnym elementem gry będzie walka o przetrwanie na bezlitosnym świecie postapo.
 Póki co Mad Max wygląda jak zlepek pomysłów, ale co z tego skoro gra wygląda wspaniale i być może dostaniemy godną adaptację dzieła George'a Millera co na dobre przerwie passę crapowatych gier na licencji. A jeśli dalej pachnie Wam sztampą to zobaczcie zwiastun i dajcie się ponieść nieziemskiemu klimatowi!I jak? Która forma bardziej się Wam podoba - jeden wielki post, ale z mało szczegółowymi opisami, czy kilka pojedynczych z opisami bardziej rozwiniętymi? Dajcie też znać, czy na którąś z tych gier czekacie lub Was zainteresowała! :D ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]