niedziela, 21 czerwca 2015

E3 2015: Rise of the Tomb Raider | Uncharted 4: A Thief's End

Witam!
W poprzednim poście była jedna krótka zapowiedź nowego CoDa - tu będą dwie krótkie, ponieważ o obu wspomnianych grach już pisałem. Ale pominąć takie gry na E3 to byłby grzech!


RISE OF THE TOMB RAIDER


DEWELOPER: Crystal Dynamics
WYDAWCA: Square Enix
PLATFORMY: XONE / X360 (?)
PREMIERA: 10.11.2015r.

 Nowa Lara z każdym gameplayem wygląda coraz lepiej! Trudno na nią czekać, a produkcja Crystal Dynamics to mój must-have!
 Twórcy obiecali mamy potwierdzenie - jak widać na gameplayu przyroda odegra wielką rolę w przygodach naszej pani archeolog (szkoda, że aktualnie nie możemy zobaczyć potwierdzenia bardziej wymagających zagadek). Obawiam się jedynie o zbytnie oskryptowanie misji. Ich ilość na tym materiale przeraża! Jest więcej niż w nowym Call of Duty!
 Zbieractwo i tworzenie przedmiotów zostało przedstawione w szczegółach - dowiedzieliśmy się, że m.in. za zebrane przedmioty będziemy mogli ulepszyć swój łuk, aby trafił kilku przeciwników naraz, czy to że w grze będzie ponad 16 różnych rodzajów surowców. Teren gry będzie dwa razy większy od reboota.
 Grafika wygląda świetnie, a eliminowanie wrogów w śnieżnych terenach Syberii wygląda obłędnie! I choć na E3 nie dowiedzieliśmy się niczego spektakularnego, to gameplay zrobił na mnie takie wrażenie, że to mój numer 1 tegorocznych targów!


UNCHARTED 4: A THIEF'S END

DEWELOPER: Naughty Dog
WYDAWCA: SCE
PLATFORMY: PS4
PREMIERA: 2016

 Ostatnia przygoda Nathana Drake'a od Naughty Dog zapowiada się równie obiecująco co nowa przygoda Lary Croft, czyli obłędnie!
 Skrypty, suchary/żarty rzucane przez Nathana i duże wiadra wielkiej soczystej akcji - tak w wielkim pomniejszeniu prezentuje się nowa odsłona Uncharted!
 Na gameplayu zobaczyliśmy Nathana wraz z Sulivanem przedzierającego się przez zatłoczone ulice. Po chwili zaczyna się akcja i strzelanina! Produkcja wygląda naprawdę epicko. O tym tytule wiecie dosyć sporo z innych moich zapowiedzi dlatego ostatnią informacją (przed obejrzeniem zapisu z rozgrywki) jaką podam jest to, że... w trybie fabularnym gra będzie działać w 30 klatkach na sekundę, gdy w trybie wieloosobowym będziemy mieli 60 klatek na sekundę.
 Uncharted 4 to z pewnością będzie gra, która sprawi, że wiele osób kupi dla niej konsolę Sony!


I jak? Który obóz wybieracie? Larę czy Nathana? :) ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]