wtorek, 16 czerwca 2015

E3 2015: Konferencja Nintendo!

Witam!
Kiedy to piszę przed chwilą zakończyła się ostatnia konferencja, którą obejrzę i z której zrobię relację - Nintendo. PC Gaming Show nie obejrzę, za to Square Enix właśnie oglądam. Czy zrobię relację? Jeśli będziecie chcieli...
Co do konferencji - brak tytułów "urywających du*ę"... dla zwykłego casuala! Fani Nintendo pewnie byli posikani ze szczęścia! Ja też, ale tylko w niektórych tytułach, bo japońszczyzna typu Fire Emblem, czy Yokai Watch to zupełnie nie mój typ...

 


BRAK INDYKÓW I NOWINEK TECHNOLOGICZNYCH!?
Tak - oto jest właśnie magia Nintendo. I za to właśnie kocham tę firmę! Te aspekty spowodowały, że postanowiłem, że relację zrobię z ich konferencji, a nie Square Enix. Chociaż - wszystko zależy od Was... Aha, i ta relacja będzie krótsza z racji mniejszej ilości szczegółów i samego faktu, że konferencja trwała tylko godzinę...
Co świetne możemy od razu przejść do gier!
Na cyfrowej konferencji (nagranej wcześniej, a nadawanej na żywo) pod tytułem Nintendo Direct po raz pierwszy pokazano w akcji Star Fox Zero, które wcześniej było przedstawiane tylko dziennikarzom!
Później zobaczyliśmy rozmowę z producentem z Activision... NOWY COD NA WII U????!!!!
Tia... marzenia. Dowiedzieliśmy się, że do kolekcji płatnych figurek do najnowszej odsłony Skylandersów dołączą Donkey Cong i największy wróg Mario. Nuuuudyyyy!!!!
Dalej też nie ciekawiej - informacja o tym, że Hyrule Warriors (produkcja na Wii U z wrześnie 2014 roku) trafi na 3DS-a raczej nie spowodowała wytrysku... szczęścia.
Jednak to co było później już szczęście mogło spowodować - nowa Zelda o tytule The Legend of Zelda: Tri-Force Heroes na 3DS- a to multiplayer'owa odpowiedź na The Legend of Zelda Wii U. I prezentuje się całkiem-całkiem! :D
Ludzie czekali na nową, dużą odsłonę Metroid Prime na Wii U... tymczasem dostaliśmy multiplayer'ową grę na 3DS-a o tytule Metroid Prime: Federation Force... Przynajmniej w tym obozie kieszonsolka ma co robić... Ale DAWAĆ MNIE  TU PRAWDZIWE MIĘCHO!
Chciałem mięcho? To się doczekałem! Xenoblade Chronicles X w kwietniu zadebiutował w Japonii. Dziś dostaliśmy datę premiery w Europie i USA!!! Szykujcie swoje Wii U na 4 grudnia!
Potem... Animal Crossing: Happy Home Designer... przemilczę to...
I kolejne przeniesienie japońskiej gry na zachód. Chyba nie muszę tłumaczyć co to jest Fire Emblem Fate...
Kolejną prezentacją była prezentacja włóczkowatej platformówki Yoshi's Wooly World! Pewnie w to nie uwierzycie, ale dla mnie ta strasznie kolorowa i słodka platformówka to był główny gwóźdź programu Nintendo. Czy to źle?


Myślicie, że już kierujemy się na Wii U? Nie. Kolejna gra to, choć może być małym hitem to wciąż na 3DS-a. Nowa gra to Mario & Luigi: Paper Jam. Ale trudno się dziwić - 3DS napędza Nintendo.
Yokai Watch - następca Pokemonów? W Japonii tak. Zobaczymy czy u nas i w Ameryce też się przyjmie. Zobaczymy już pod koniec roku na 3DS-ie.
Gry EA Sports w wersji Nintendo? Tak prezentuje się Mario Tennis Ultra Smash... na Wii U!!! Nie powiem - taką grę przyjąłbym o wiele bardziej niż nową FIF-ę :)


Pamiętacie Mario Makera? Teraz to Super Mario Maker. Wielkiej różnicy to nie robi, ale ten edytor na Wii U wygląda całkiem przyjemnie! Tylko ta data - nie było lepszej niż 11 września?
Oprócz tego pojawiły się jeszcze nowe wieści o amiibo, nowy zwiastun Fatal Frame: Maiden of Black Water, Animal Crossing: amiibo Festival, SteamWorld Heist, Earthbound Beginnigs, czy FAST Racing Neo. I... to tyle? Niestety. Poprzednie E3 było dla Nintendo o wiele lepsze. Tym jestem zawiedziony. Zero nowych odsłon ciekawych marek. Sorry, ale nowy Yoshi i tennis w wersji Mario nie odratuje wszystkiego. Szkoda. Może chociaż na Gamescomie się odkują...
Yoshi, Xenoblade, Mario Tennis Ultra Smash i Mario & Luigi: Paper Jam. Tak można podsumować tą konferencję Nintendo. Szkoda. Wielka szkoda. ▲ Wafeg

Poniżej macie zapis konferencji:


Jeśli chcecie obejrzeć pojedyncze zwiastuny zapraszam tutaj. A jaka jest Wasza reakcja na "show" Nintendo? Ja jestem zawiedziony... I pomyśleć, że po tak świetnej konferencji MS, Nintendo dała takiego ciała, że głowa mała...

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:
Plan bloga na E3 2015!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]