piątek, 19 czerwca 2015

E3 2015: Pro Evolution Soccer 2016 | FIFA 16

Witam!
Oto dziś kolejny post z gier z E3. Dziś dla fanów sportówek, niestety z racji, że sam za nimi nie przepadam, dzisiejsze info będzie krótsze. Jeśli jednak jesteście fanami napiszcie co zawsze bardziej woleliście - FIF-ę, czy PESa? Tym samym zapraszam!


PRO EVOLUTION SOCCER 2016


DEWELOPER: Konami
WYDAWCA: Konami
PLATFORMY: PC / XONE / PS4 / X360 / PS3
PREMIERA: 18.09.2015r.

 Rok temu dostaliśmy PES 2015 i większość recenzentów okrzyknęła tę grę "odkupieniem" serii PES. Czy i teraz dostaniemy godną piłkę? Wygląda na to, że tak.
 Z tego co mówią twórcy - dostaniemy kilka zmian w rozgrywki przez co każdy będzie się musiał nauczyć grać "na nowo", jednak ploty mówią, że wystarczy kilka spotkań, aby opanować danego piłkarza. Każdy zawodnik inaczej reaguje na piłkę, ma odmienny styl. W dodatku starcia "jeden na jeden" zostaną o wiele bardziej dopracowane. Oprócz tego czeka na nas, m.in. usprawniony system kolizji, powietrzne starcia, udoskonalona grafika, ulepszone AI i nowe chwyty bramkarzy, a nawet... będziemy kontrolowali ruchy wykonywane przez piłkarza poniesionego euforią zwycięstwa. Na papierze wygląda średnio - gameplay wygląda o wiele bardziej obiecująco. Również na E3 niektórzy mieli okazję przetestować wczesną wersję i tak jak mówiłem - wygląda bardzo dobrze! Więcej szczegółów dowiemy się przy okazji Gamescomu, na którym... mnie nie będzie. Bo jadę na wakacje. Ugh!
 Oczywiście nie oczekujcie też licencjonowanego przełomu. Tak z grubsza wygląda PES 2016. Teraz zapraszam do konkurencyjnego obozu, aby zadecydować jakiej firmy piłkę pokopiecie we wrześniu... bo FIFA wychodzi 6 dni później...


FIFA 16 

DEWELOPER: EA Sports
WYDAWCA: Electronic Arts
PLATFORMY: PC / XONE / PS4 / X360 / PS3
PREMIERA: 24.09.2015r.

 "Co jest lepsze? FIFA czy PES?" - tych przepychanek nigdy nie brakowało i tym razem pewnie też nie zabraknie. Wiadomo jedno - licencji nie zabraknie i już wiemy, że Ekstraklasy też nie.
 Największą nowością w tej części jest granie jako... kobiety. Póki co jeszcze nie widzieliśmy panienek w akcji, więc nie wiem jak to będzie wyglądało, ale... Kieruję to pytanie do żeńskiej części czytelników - będziecie grać kobietkami?
 Twarzą nowej FIF-y zostanie nie kto inny jak Leo Messi (w konkurencyjnym obozie jest zaś inaczej - w PESie 2015 twarzą był Goetze teraz jest Neymar Jr), więc kobiety muszą jeszcze trochę poczekać, aż jedna z ich twarzy pojawią się na okładce.
 Nowa FIFA zaoferuje również ulepszoną grę w defensywie, nowe sposoby dryblingu, podrasowaną grafikę, lepszą grafikę, wyrównanie szans defensorów i napastników, czyli standard. Chyba nie oczekiwaliście niczego nowego i przełomowego po kolejnej odsłonie sportowego tasiemca?
 EA zapowiedziało, że dla tych którzy nie chcą rozstawać się z FIF-ą (tu żadnej takiej osoby chyba nie ma, ale pewnie wiele casualów nie chcą) powstanie specjalna wersja mobilna nowej FIF-y, która zadebiutuje na Androidzie i iOS-ie. Cytuję: "będzie charakteryzować się niesamowitą jakością, dorównującą wersjom konsolowym" - WTF?!
 I tak z grubsza wygląda nowa FIFA - mówiłem, że krótko. Ale - czy trzeba więcej? Dajcie znać co wolicie - nową FIF-ę czy PESa!I jak? Podobało się? Czekacie na coś? Lubicie sportówki? Dajcie znać!  ▲ Wafeg

Tym samym żegnam się z Wami i zapraszam do obserwowania, komentowania, udostępniania i wpadania na nasze "fanpejdże". Linki poniżej:

#######
AUTOR: Wafeg
#######
#######
#######
FANPAGE'OWI MAJĄ LEPIEJ!
#######
POPRZEDNIE POSTY:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Designed By Blokotek
{java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission] {java} {disrank_permission} Wafeg {disrank_permission]